Mainot Modern diētas

Arvien vairāk cilvēku es (jo īpaši jaunieši) pieņem veselīgāku un ētiskāku pieeju ēšanas paradumiem. Tādēļ ir pilnīgi saprātīgi, ka pārtikas ražotāji/mazumtirgotāji pieņem obligātu vienkāršu marķēšanas sistēmu, kas norāda uz pārtikas produktu piemērotību dažādiem uztura veidiem. Brīdina patērētājus veida sastāvdaļu, dzīvnieku vai augu bāzes, ļaus viņiem izdarīt labāku izvēli. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā Eiropas kontinenta daudzvalodu raksturu.

Vegetarians, vegāni un Flexitarians (tiem, kas cenšas pieņemt vairāk augu balstīta diēta) ir hiper brīdinājumu, pētot sastāvdaļas uz pārtikas iepakojuma-daži no kuriem var būt neskaidrs un bieži vien ir maz skaidrības par to, vai produkti ir vegāns draudzīgs vai veģetārietis draudzīgi. Uzdevums iegūt atbilstošus pārtikas produktus ir daudz grūtāk, ja jūs nevarat runāt tās valsts valodā, kurā jūs atrodaties.

Kontinentā, kas lepojas ar iedzīvotāju brīvu pārvietošanos, jo īpaši svarīgi ir atvieglot ceļošanu visiem Eiropas Kopienas locekļiem neatkarīgi no uztura prasībām. Tas arī padarīs Eiropu par pievilcīgāku vietu ārvalstu apmeklētājiem, kas ievēro īpašu diētu morāles, ētikas, reliģijas, kultūras vai veselības apsvērumu dēļ.

Cilvēki ir vēsturiski vienmēr izmanto dzīvniekus kā pārtikas avots, tomēr, mūsdienās, dzīvnieku lauksaimniecība, kas cieš rietumu diēta ir kļuvusi netīšu ceļu uz vides iznīcināšanu. Biotopu iznīcināšanu, piemēram, Amazones Rainforest, ir celt sugas sliekšņa izzušana, jo mēs konkurēt kosmosa mēs dalīties ar citiem dzīvniekiem. Satraucošajai un nepārtrauktai biotopa un bioloģiskās daudzveidības zudumam būtu jāattiecas uz mums visiem, jo augi un dzīvnieki ir nepieciešami planētas regulējumam un veselībai.

Lopkopība vairāk veicina siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisiju, nevis transportu, un ir galvenais zemes un ūdens degradācijas cēlonis, kas palielinās tikai tad, ja vairāk "ne rietumu" valstis pieņem "westernised" diētu. Mēs priecājamies par transporta radītajām emisijām, bet, samazinot pieprasījumu pēc zemes izmantojuma, mājlopi ir holistiskāka pieeja cīņai pret klimata pārmaiņām. Ikviens, kurš rūpējas par veselību mūsu planētas būtu jānodrošina ar informāciju, lai noteiktu uz ražotnes, kas produkts ir radījis vairāk vides kaitējumu nokļūšanai uz plaukta.

Dzīvnieku lauksaimniecība ir arī kur atrast sliktākajiem gadījumiem dzīvnieku nežēlību. Nerunājot par morālo argumentu pret nokaušanu dzīvniekiem; ka tie ir jutīgas būtnes un tāpēc savu dzīvi ne mazāk cienīgs nekā mūsu pašu. Mēs redzam vairāk dokumentālās pakļaujot nosacījumiem, ka mūsu kolēģi Earthlings ir pakļautas: mēs redzam, govis, sēras uz ilgu laiku pēc tam, kad tie ir atdalīti no viņu bērnu teļiem (lai tās var mākslīgi apaugļotas, lai saglabātu piena ražošana): mēs redzam, bērnu sivēniem kastrēti un kuru astes nogriezts, bez sāpju mazināšanai, kas pēc tam tiek turēti juridiskā un galējā norobežotā telpā: mēs redzam, mājputni, kuru knābji nodedzinātas, lai novērstu tos no knābšana katrā

kas atrodas nelielās, legās slēgtās telpās. Šie ir tikai daži no Tamer zvērības, kas notiek, lai saņemtu šo olu, tasi piena vai vistas krūtiņa jūsu plate vakariņu laikā. Ikviens, kurš mīl dzīvi un respektē mūsu kolēģi radības nevajadzētu vēlēties šos aktus un praksi turpināt.

Eiropas Savienība atzīst, ka dzīvnieki ir jutīgas būtnes, un tādēļ tiem būtu jānodrošina, ka patērētāji, kuri nevēlas dot savu ieguldījumu to cietsirdības dēļ, var piekļūt informācijai, lai viņi varētu izdarīt apzinātu izvēli.

Turklāt ir papildu veselības problēmas, kas nāk gaismā attiecībā uz dzīvnieku, pamatojoties uz uzturu. Piemēram; pārstrādātu gaļu, kas ir noteikta kā 1. grupas veselības risks-kancerogēns cilvēkam-kas ir tajā pašā klasē kā smēķējamā tabaka.

Dienasgrāmata ir saistīta ar augstu holesterīna līmeni (kopā ar olām) un faktiski vājinot kaulus izskalošanās kalcija padarot tos trausls. Ar šādu ietekmi uz veselību ir pilnīgi saprātīgi, ka patērētājiem būtu jādod iespēja veikt pamatotus pirkumus, izmantojot skaidru marķējumu uz pārtikas produktiem.

Vienkārša marķēšanas sistēma nozīmē visus veģetārieši, vegāni, flexitarians un gaļēdāji var izdarīt apzinātu izvēli par pārtiku, ko viņi ēd attiecībā uz savu veselību.

Jau ir veikti pasākumi Indijā, kur pārtikas produktiem jābūt skaidri marķētiem; veģetārie vai bez veģetārietis, lai aizsargātu patērētāju intereses saskaņā ar Indijas pārtikas nekaitīguma un standartu regs 2011 nodaļas 2. Tas tiek darīts ar brūnu simbolu Non-dārzeņu pārtikai un zaļš simbols dārzeņu pārtiku. LabelVeg piedāvā līdzīgu marķēšanas sistēmu, kas ietver papildu simbolu, kas norāda uz vegānu draudzīgu produktu, es būtu jāpieņem, lai aizsargātu patērētāju intereses visā kontinentā, kurā ir 25 oficiālās valodas.

Pēc iepazīšanās ar šo rakstu, jums varētu būt jautā sev jautājumu: "kur vegāni/veģetāriešiem saņemt savu proteīnu no?!" Atbildot mēs uzdosim jautājumu: "kur zilonis saņem savu proteīnu no?" Un uzdodiet vēl kādu jautājumu; "Kura suga rada nestabilu kaitējumu videi mūsu planētas?"

Visā ES, pieņemot augu bāzes uzturs ir par pieaugumu. Apvienotajā Karalistē tagad ir juridiska lieta, kas teiks, vai Vegānisms var uzskatīt par aizsargātu īpašība saskaņā ar līdztiesības Act 2010, kas ietver reliģiju vai ticību (filozofiskā ticība ir ietverti šajā). Mēs sagaidīt turpmāku atjaunināšanu par šo.

Ir pienācis laiks pieņemt saprātīgu pieeju, lai atzītu šo arvien pieaugošo ētiskāku un veselīgāku dzīvesveidu, ko cilvēki visā ES pieņem, ir pilnīgi saprātīgi, ka ražotājiem ir pienākums deklarēt, ja viņu pārtika

produkti ir veģetārietis vai vegāns draudzīgs ar vienkāršu etiķeti (jo īpaši ņemot vērā valodas barjeras, kas pastāv).

Pants Joel Baccas un Madeleina Kay

Atsauces un citi priekšmeti:

https://www.Farrer.co.UK/News-and-Insights/Blogs/sacked-Vegan-Claims-Discrimination—a-Landmark-Case/

https://www.fssai.gov.in/dam/jcr:61b5ecf1-7a41-4185-8485-4a7f68f71c2b/Compendium_Packaging_Labelling_Regulations.pdf

https://www.PETA.org/Living/Food/Reasons-Stop-Drinking-Milk/

https://www.Who.int/Features/QA/Cancer-Red-Meat/EN/

https://News.un.org/en/Story/2015/10/513662-New-un-Report-Links-processed-Meats-Cancer-Humans-Red-Meat-also-likely-Cause

Gaļas ANO pasaules visneatliekamākā problēma:

https://News.un.org/en/Story/2006/11/201222-rearing-cattle-produces-More-Greenhouse-Gases-Driving-Cars-un-Report-warns

https://www.unenvironment.org/News-and-Stories/Story/Tackling-Worlds-Most-Urgent-Problem-Meat

https://www.CIWF.org.uk/Factory-Farming/Animal-Cruelty/